- Komerční sdělení -aktualne

EGIT – specialisté na herní kupony

Je to více než 12 let, kdy společnost EGIT vstoupila na trh a začala nabízet poukazy do MMOPRG a prohlížečových her od studií InnoGames a Gameforge, které se tehdy těšily velké popularitě u hráčů. S přibýváním herních studií rostla také nabídka. Postupně byly dostupné herní kupony Steam, paysafecard, Blizzard, Nintendo, PlayStation a Xbox, za poslední dobu nechybí ani Twitch či Netflix. 

Kupony mohou výborně posloužit jako rychlý dárek herním nadšencům a gamerům, kteří nechtějí či nemohou platit platební kartou, což je často jediná platební metoda, kterou jednotlivé hry nabízí. Velkou výhodou je okamžité doručení. Kupony doručují e-mailem hned po zaplacení objednávky. Více o Herních kuponech najdete na https://www.egit.cz/cs/projekty/herni-kupony/.

Oblíbenost kuponů od EGIT každým rokem roste

EGIT nabízí výhradně kupony z oficiální distribuce. Jejich výhodou je, že je možné využívat je téměř okamžitě, protože mohou být doručeny na e-mail, je zaručena jejich funkčnost a jsou prodávány za nenavýšené ceny. Pokud stojíte o dárkové balení, není problém doručit je v takové podobě poštou. Herní poukazy je možné uhradit mnoha způsoby, vy si vyberete ten, který je vám nejbližší a nejpohodlnější, řídíme se přece naší vizí.

Pomocí kuponů nejen že je možné hrát hry, ale také sledovat filmy a seriály. Po zakoupení předplatného například na VOYO nebo Netflix můžete jednoduše zakoupit balíček a poté si užívat nerušeného sledování po dobu až 12 měsíců. Poté lze předplatné samozřejmě prodloužit.

Když si při nákupu nebo uplatňování poukazu s čímkoliv nevíte rady, můžete se obrátit na profi zákaznickou linku, kde operátoři hovoří česky a budete se s nimi tedy moci domluvit pohodlně a bez komplikací.

Dárkové poukazy pro zaměstnance

Na Herní-kupony.cz je možné nakoupit také poukazy pro zaměstnance a obchodní partnery v rámci benefitního programu firem. Na jejich využití máte často i několik let, jsou přenositelné a slouží k platbě v mnoha herních a zábavních službách.

PR článek

Další články autora