- Komerční sdělení -aktualne

Jak si můžete vydělat půjčováním peněz?

Banky vydělávají peníze zejména tím, že je půjčují lidem a mají z toho úroky. Víte o tom, že stejným způsobem můžete vydělávat i vy? Nemusíte dělat lichváře, můžete lidem půjčovat peníze za oboustranně výhodných podmínek za pomoci P2P portálů, které to umožňují. Dnes jsou p2p půjčky investice velmi populární, protože lidé si mnohem raději půjčují od lidí než od banky, která má vysoké požadavky a ne každému půjčí.

Spolupráce s P2P portálem

Abyste mohli peníze půjčovat, nemusíte mít na účtu miliony korun, stačí vám do začátku i malý kapitál. V tuzemsku patří mezi nejoblíbenější portály pro investice do p2p pujcek web Julu.cz. Je registrovaný u ČNB, bezpečný a přehledný

Každý den zde žádá mnoho žadatelů o půjčku. Vy se můžete na webu zaregistrovat jako investor a uzavřít Smlouvu o spolupráci. Rázem vám bude k dispozici seznam žadatelů, ze kterých si můžete vybírat, komu půjčíte peníze. 

Na webu si mohou lidé žádat o půjčky od 2 tisíc korun. Půjčky se řadí podle rizikovosti do 6 typů půjček, více rizikové jsou úročeny více a méně rizikové zase méně, ale jsou bezpečné.

Jakmile někomu půjčíte peníze, bude vám je následně splácet ve splátkách navýšených o úroky. Právě prostřednictvím úroků budete vydělávat. Tento pasivní příjem vám nezabere prakticky žádný čas, jen půjčíte peníze a každý měsíc sledujete, jak vyděláváte.

Je to snadné a na Julu.cz je průměrné zhodnocení investorů 15,8 %. Žadatelé jsou prověřování v registrech a veškeré informace máte v rozhraní portálu k dispozici. Dokonce je na webu investorská kalkulačka, která vám umožní si spočítat, kolik půjčením peněz vyděláte. Pokud jste vždy chtěli mít pasivní příjem, toto je ideální příležitost.

Nemusíte být finančními experty, abyste mohli investovat a zhodnocovat tím své vydělané peníze. Investice do půjček jsou vhodné pro každého a začít s nimi můžete kdykoliv.

PR článek

Další články autora